Anakin Skywalker Premium Format Figure

Tükendi

Ürün Hakkında

Anakin Skywalker Premium Format Figure SS1-114

Gücün kendisi tarafından yaratıldığı düşünülen bir kehanet çocuğu olan Anakin Skywalker, Galaksiyi ard arda aydınlık ve karanlık dönemlere sürükleyerek, tarih üzerinde silinmez izler bıraktı.

Qui Gon Jinn, Anakin’in eski bir kehanette bahsedilen ve Güce dengeyi getirecek “Seçilmiş Olan” olduğuna inanıyordu. Jedi Konseyi ise, Anakin’in eğitilmek için çok büyük ve geleceğinin belirsiz olduğunu öne sürerek, onu eğitmeye taraftar değildi.

Mace Windu’nun ölümüyle Anakin, kendini karanlığın yoluna adadı. Hemen Darth Sidious’un önünde eğilerek kendini Sith’lerin hizmetkarı olarak kabul etti. Memnun olan Sidious, Anakin’e Darth Vader ismini verdi. Öğrencisine yeni güçler vaad eden Sidious Vader’a Jedi Tapınağını yok etme görevi verdi.

Coruscant’da ki o dehşet verici gecede, Darth Vader Jedi’ların en büyük korkusu oldu. Bir bölük Klon askeri ile tapınağın kalbine giren Vader, gözleri Sithlerin nefretiyle yanarak içeride ki herkesi öldürdü. O eski kahraman Jedi Şövalyesi tamamen karanlığa gömülmüştü ve içeride ki çocukları bile gözünü kırpmadan katlediyordu.

Star Wars fanları arasında şimdiye kadar yapılmış en başarılı Anakin Skywalker heykeli seçilen bu ürün iltifatları sonuna kadar hakediyor. Gerçek kumaştan kıyafetler , ince detaylar ve istenildiği zaman açılıp kapanabilen ışın kılıcı ışığıyla koleksiyonunuzda yerini almayı bekliyor.