Batman Yeni 52 : Cilt 3 Ailenin Ölümü Beyaz Şömiz Variant

Batman Yeni 52 Serisi 3 / JBC 27
250,00 TL
Tükendi
Tüm çizgi roman alışverişlerinizde hediye ayraç gönderilmektedir.

Ürün Hakkında

Batman Yeni 52 : Cilt 3 Ailenin Ölümü Beyaz Şömiz Variant JBC-029B

Bilin bakalım kim geri döndü?

Bir yıl boyunca,
...bir delinin, solgun beyaz derisini yüzüp suratından ayırmasının ardından Joker, sakat bırakılmış ve yaralanmış bir biçimde Gotham sokaklarından sendeleyerek kaçtığı günden beri… 

Gotham şehri özgürdü.

Batman ve dostları, bir yıl boyunca Joker'in ne zaman geri döneceğini düşünerek tedirgin ve tetikte bekledi. Joker döndü, hem de hiç olmadığı kadar sinsi ve ölümcül bir şeye dönüşerek.

Bu kez hedefi Kara Şövalye değilmiş gibi görünüyor. Onun yerine, hain emellerini Komiser Gordon, Alfred, Robin, Nightwing ve Red Robin'e yöneltmiş durumda... Batman'in kalan tek ailesine... Suç dünyasının Palyaço Prensi en beklenmedik, en acımasız ve en psikopat saldırısına başlarken, Batman'in en yakınındakilere gözünü dikmiş durumda.

Batman, baş düşmanının gelmiş geçmiş en manyakça saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa Batman'in inşa ettiği her şeye mâl olacak ölümcül bir sırrın açığa çıkışına mı tanıklık edeceğiz?

 

New York Times'ın en çok satan yaratıcılar listesinden Scott Snyder (American Vampire) ve Greg Capullo (Spawn) uzun bir bekleyişin ardından, Joker'in geri dönüşünü takdim ediyor. Kara Şövalye, gelmiş geçmiş en korkunç ve en kişisel Joker saldırısı ile karşı karşıya. Batman: Ailenin Ölümü cildi Batman #13-#17 sayılarını ve James Tynion IV (Talon) katkısı ile yazılan, ödüllü çizer Jock ( Batman: Kara Ayna) tarafından resmedilen yan hikayeleri bir araya topluyor...

Künye

Yazar: Scott Snyder

Çizer: Greg Capullo

Çevirmen: Cenk Könül

Çeviri Editörü: Banu Erdoğdu

Redaksiyon: Şeref Atak

Editör: Bora Öngürer

Grafik ve Uygulama: Berk Şentürk

Grafik Editörü: Yiğit Sakmar

Yayın Koordinatörü: Bengü Ergil

Yayın Yönetmeni: Ertan Ergil