Batman / Superman Yeni 52 : Cilt 2

Batman/Superman Yeni 52 Serisi 2 / JBC 49
225,00 TL
Tükendi
Tüm çizgi roman alışverişlerinizde hediye ayraç gönderilmektedir.

Ürün Hakkında

Batman / Superman Yeni 52 : Cilt 2 JBC-052

Gelecek neslin en büyük video oyunu projesi bir uzaylı teknolojisi tarafından ele geçirildiğinde Batman ile Superman'in bedenleri oyun avatarlarına dönüşüp oyuncuların uzaktan kontrolüne açık hale gelir. Kripton'un oğlu ve Gotham'ın yarasası zamanında oyuncuların üstesinden gelmeyi başararak, dünyaları fetheden istilacı uzaylı Mongul'u durdurabilecekler mi?


Daha sonrasında ise paralel bir Dünya'da kendi Batman'inin ve Superman'inin yanında mücadele ederek yetişmiş Power Girl ile Huntress Dünya'mızın en büyük kahramanlarına sığınırlar. Ancak daha ilk karşılaşmalarında farklı dünyalar çarpışacaktır!

 

BATMAN/SUPERMAN: OYUN BİTTİ cildinde yazar GREG PAK (ACTION COMICS) ve çizerler BRETH BOOTH (TEEN TITANS) ve JAE LEE (BEFORE WATCHMEN: OZYMANDIAS), WORLDS’ FINEST serisinin yazarı PAUL LEVITZ ve çizeri R.B. SILVA ile birlikte BATMAN ve SUPERMAN ailelerini müthiş bir macerada bir buluşturuyor! Bu ciltte BATMAN/ SUPERMAN #5-9, WORLDS’ FINEST #20-21 arası sayılar ile BATMAN/SUPERMAN ANNUAL #1 bir araya getirilmiştir.

 

Künye

Yazarlar: Greg Pak

Çizer: Brett Booth, Jae Lee

Çevirmen: Emre Taşkıran

Çeviri Editörü: Aslı Dağlı

Editör: İlke Keskin

Grafik ve Uygulama: Yiğit Sakmar

Yayın Koordinatörü: Bengü Ergil

Yayın Yönetmeni: Ertan Ergil