Covid-19 Güncellemesi


Haberi Paylaş 2772 Defa Okundu

Merhaba,

Son zamanlarda oldukça hızlı bir şekilde yayılan Covid-19 salgınından korunmak için ülke çapında alınan tüm tedbirleri, Jedbang Collectibles ve JBC Yayıncılık olarak tüm imkânlarımızla uygulamaktayız.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını en üst düzeyde koruyabilmek amacıyla, 11 Mart 2020 tarihinden beri hayata geçirdiğimiz güncellemeleri sizlerle paylaşmak isteriz.
 

-       Çalışma Saatleri ve Genel Mağaza Uygulamaları
 
Mağazamız, Pazar günü hariç haftanın diğer tüm günleri, 11:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir (Sokağa Çıkma Yasağının geçerli olduğu günler hariç).
 
Mağazamıza aynı anda en fazla 1 müşteri / ziyaretçi kabul edilmektedir.
 
Mağaza bölümünde sadece 1 çalışan bulunmaktadır. Kendisi maske ve eldivenle hizmet vermektedir; maske ve eldivenlerini gün içinde değiştirmekte olup, saat başı dezenfektan kullanmaktadır.
 
Mağazamız düzenli olarak yüksek ısıda, güçlü temizlik ürünleri ve dezenfektanlar ile temizlenmektedir. Temizlik çalışanları, maske ve eldivenle çalışmaktadır.
 
 
-       Jedbang.com ve Genel Depo Uygulamaları
 
Online mağazamız (Jedbang.com ), 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
 
Depomuza dışarıdan herhangi bir kişinin girmesi kesinlikle yasaktır.
 
Depomuza yeni giriş yapacak figür, çizgi roman vs. gibi ürünlerin tamamı, titizlikle temizlendikten sonra stoklara eklenmektedir.
 
Depomuzda aynı anda sadece 1 çalışan bulunmaktadır. Kendisi kargoları maske ve eldivenle hazırlamaktadır; maske ve eldivenlerini gün içinde değiştirmekte olup, saat başı dezenfektan kullanmaktadır.
 
Depomuz düzenli olarak yüksek ısıda, güçlü temizlik ürünleri ve dezenfektanlar ile temizlenmektedir. Temizlik çalışanları, maske ve eldivenle çalışmaktadır.
 
 
-       Genel Kargo Uygulamaları
 
Kargolarınız size gönderilmeden önce kullanılan sarf malzemeleri, sprey dezenfektanlar ile temizlenmektedir.
 
Kargolarınız, Pazar günü hariç günlük olarak hazırlanıp Kargo Firmasına teslim edilmektedir (Sokağa Çıkma Yasağının geçerli olduğu günler hariç).
 
Kargolarınız gönderildikten sonra, yaklaşık 24 saat içerisinde belirtilen adrese teslim edilmektedir. Bazı kargo şubelerinde yaşanan veya yaşanabilecek yoğunluğa bağlı olarak ufak gecikmeler olabilir.

 
Hepinize, aileniz ve sevdiklerinizle beraber sağlıklı günler diler, en kısa zamanda tüm dünyada bu zor dönemin geçmesini temenni ederiz.

Sevgilerimizle,
Jedbang.com & JBC Yayıncılık

#EvdeKal #ÇizgiRomanOku