Darth Vader 1:1 Life Size Premium Electronic Helmet Replica

Star Wars / Hasbro The Black Series / Kenobi
5.200,00 TL
Tükendi

Ürün Hakkında

Darth Vader 1:1 Life Size Premium Electronic Helmet Replica HBRO2-028

Star Wars The Black Series Darth Vader Premium Elektronik Kask

"Star Wars: Revenge of the Sith”deki dramatik olaylardan yıllar sonrasını konu alan "Obi-Wan Kenobi” dizisinde Kenobi, yolundan saparak Sith Lordu Darth Vader'a dönüşen arkadaşı ve Jedi çırağı Anakin Skywalker'la karşı karşıya geliyor.
 
Dizinin hayranları, Star Wars The Black Series’de yer alan yüksek kaliteli roleplay ürünleri sayesinde Star Wars destanındaki en büyük savaşları ve görevleri hayal edebilecek! Birinci sınıf özelliklere, gerçekçi detaylara ve diziden esinlenen tasarıma sahip bu roleplay ürünü, Star Wars hayranlarının koleksiyonları için olmazsa olmaz bir parça. 
 
Efsanevi nefes alma sesleri, güncel şekillendirme ve manyetik birleşme parçalarına sahip bu elektronik kask ile dizinin hayranları galaktik bir savaşa hazırlanan Darth Vader'ı hayal edebilecek!
 
İçindekiler: kask, kullanım kılavuzu ve sergileme standı.
 
Ürünün Özellikleri:
 
Oldukça ayrıntılı işçiliğe, diziden esinlenen tasarıma, çok sayıda parçaya ve efsanevi soluk alma ses efektlerine sahip bu tam boyutlu Darth Vader Kask, maksimum sergileme seçenekli standıyla sunuluyor.
 
Güncel şekillendirmesiyle Darth Vader'ın efsanevi kaskının iç ve dış kısımlarını gerçekçi bir kopyası olan Darth Vader Elektronik Kask, Star Wars hayranlarının koleksiyonlarına ekleyebileceği etkileyici bir parça.
 
Çok parçalı manyetik montaj: Bu çok parçalı Darth Vader Kask; yaka, maske ve kapüşon kısımlarında bulunan manyetik bağlantı parçalarıyla birlikte sunuluyor.
 
"Star Wars: Obi-Wan Kenobı dizisinden esinlenen tasarım: Hayranlar, Disney+’taki diziden esinlenen bu birinci sınıf kaskla Star Wars Galaksisi’nden sahneleri canlandırabilecek.

14 yaş ve üzeri içindir.
2 adet 1,5 v AAA alkalin ince kalem pille çalışır. Piller kutuya dahil değildir.
Kutu Boyutu (BxDxE): 34 x 36 x 35 cm
 
© & ™ Lucasfilm Ltd. © 2022 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.