Sitemiz Güncellenmiştir.

Herkese Merhaba,
 
Sizlere daha iyi ve daha kolay hizmet verebilmek için web sitemiz güncellenmiştir. Güncelleme döneminde bizlere gösterdiğiniz anlayış ve destek için teşekkür eder, yeni sitemizdeki güncellenen bazı özellikleri size bildirmek isteriz.
 
Sitemizdeki ücretsiz kargo bedeli 250 TL’den 150 TL’ye indirilmiştir. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli tarafımızdan karşılanacaktır.
 
150 TL altı alışverişlerinizde kargo bedeli sadece 7.50 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır.
 
Sitemizden yapacağınız alışverişleriniz için artık Kargo Takip Sistemi bulunmaktadır.
 
Sitemizde artık Filtreleme sistemi bulunmaktadır. Filtreleme sistemi ile aradığınız bir ürünü marka, boyut, ölçek gibi farklı kategori seçenekleri ile arayabilir, aramanızı genişletip daraltabilirsiniz.
 
Daha sonra almak istediğiniz ürünleri İstek Listeme Ekle özelliği ile listenize ekleyebilir, bu listeyi sevdikleriniz ile size özel web adresi şeklinde veya sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. ( Yapım Aşamasında )
 
Sitemizde hali hazırda bulunan kredi kartı ödeme seçenekleri geliştirilmektedir. Çok yakın zamanda Maximum ve Bonus özelliğine sahip kartların dışındaki kartlar ile de taksitli alışveriş yapabileceksiniz.
 
Saygılarımızla
Jedbang.com