Batman: Dünya / Ethem Onur Bilgiç İMZALI (Sert Kapak / HC)

Batman Serisi 25 / JBC 145
Tükendi
Tüm çizgi roman alışverişlerinizde hediye ayraç gönderilmektedir.

Ürün Hakkında

Batman: Dünya / Ethem Onur Bilgiç İMZALI (Sert Kapak / HC) JBC-164B

Batman: Dünya / Ethem Onur Bilgiç İmzalı ( Sert Kapak / HC )

ÖNEMLİ NOTLAR :

1— Bu ürün, oluşabilecek sipariş yoğunluğundan dolayı 20 Eylül — 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, sipariş sırasına göre kargolanacaktır.

2— Ön Sipariş indirimi 18 Eylül 2021 tarihinde gece 00:01 de son erecektir.

3— Bu edisyon, 21 x 31 boyutlarında, sıvama sert kapaktır. İlerleyen günlerde normal boyutlarımızda ve yumuşak kapak olan edisyonuda basılacaktır. 

 

Kara Şövalye’nin Adalet Mücadelesi Tüm Dünyaya Yayılıyor!

 

Batman, yıllar boyunca Gotham’ın karanlık ve çarpık köşelerinde suça karşı savaştı. Ancak Kara Şövalye, köprülerin, dar sokakların ve gökdelenlerin ötesine baktığında adalet çağrısının sınır tanımadığını ve her yerde düzeltilmesi gereken yanlışlar olduğunu fark etti. Bruce Wayne, dünyanın neresine giderse gitsin her türlü haksızlıkla mücadele etmeye hazır. Çünkü her nerede olursa olsun, o her zaman Batman!

Batman: Dünya adlı bu yeni antolojide, Batman’in suça karşı sürdürdüğü savaş tüm dünyaya yayılıyor. 184 sayfalık bu benzersiz kitap sayesinde gezegenin farklı yerlerinde yaşayan yaratıcı ekipler, kendi ülkelerinde geçen ve bazıları günümüzde, bazıları ise geçmişte yaşanan Batman maceralarını okurlar ile buluşturuyor. Bu inanılmaz koleksiyon, aynı zamanda hikâyelerde yer alan bazı eşsiz Batman kostüm tasarımlarının eskizlerini de içeriyor!